2024. okt. 6., vasárnap
Somorjai sikerek

2019.2.5. 07:07
Peter Gábor

Szombaton az Avion bevásárlóközpontban szervezett  kajak szimulátor Szlovák bajnokságán  sikeresen szerepeltek a somorjai sportolók.

Három arany, három ezüst, és egy bronz remek indítás a somorjai sportolók számára.

Eredményesen versenyzett Juliana Gáborová, aki két aranyat is nyert 1000 illetve 200 méteren. Aranyat szerzett 1000 méteren Karolina Seregiová, valamint a 200 méteres sprinten a második helyen végzett.

Sikeresen zárt Libai Zsolt, aki két ezüst érmet szerzett 1000 és 200 méteres távon.

Lepi Máté a 13 éves fiúk kategóriájában  1000 méteres távon  a 3. helyet harcolta ki magának.

kajak7

A pozsonyi versenyen  a kajak kiemelkedő verenyzői is részt vettek, mint a  világbajnok dán René Holten Poulsen.

A férfiak versenyén a somorjai Linka Tibor és Zalka Csaba is sikeresen verenyzett, első és második helyen végeztek.

kajak10

„Jól sikerült a verseny, jó volt a hangulat, persze az ilyen fajta verseny egészen más, mint a vizen való versenyzés“ – mondta Erik Vlček versenzyő.

A versenyzőknek gratulálunk az elért eredményekhez.