nedeľa, 21. júl. 2024
basket ilustr.

Po vyhratom prvom polčase, 10 bodová prehra

5.10.2020, 07:58
Facebook ŠBK

Basketbalistky ŠBK prehrali v sobotu s hráčkami z Košíc 66:76.

ŠBK Šamorín –YA Košice 66 : 76 /42:35//24:41/ (21-17, 21-18, 18-24, 6-17)

Body: Sujová 20, Horvátová 15, J.Lellkes a Vaigl po 9, Ošťadalová 7, Marcová 5, Bábiková 1

Komentáre k zápasu ŠBK Šamorín - YA Košice:

Tréner ŠBK Šamorín Albert Diósi

Šamorín hral 3 štvrtiny dobre v útoku. Obrana nebola dobrá , hlavne podkošové hráčky sme nevedeli dobre brániť. V 4. štvrtine nám odišiel útok. Košice lepšie zvládli záver , padali im koše aj z diaľky. Gratulujeme im k výhre.

Tímea Sujová hráčka ŠBK Šamorín

Bol to pre nás prvý zápas po dlhšom výpadku, myslím súťažný. Do útoku sme nastúpili dobre, ale v obrane sme mali dosť veľké diery a preto sa s nami súper držal celý polčas. Máme nízku zostavu a to chvíľkami bolo cítiť , hlavne v doskakovaní a v obrane podkošových hráčok.

Posledná štvrtina bol maximálny výpadok z našej strany , odišla koncentrácia a disciplína a sme si zbytočne prekombinovali veci v útoku a v obrane sme prestali hrať. Súper trafil veľa striel za „3“,ale nechali sme im veľmi veľa priestoru. Máme mladé družstvo a musíme sa naučiť byť zodpovedný celých 40 minút .

Tréner hostí YOUNG ANGELS Košice, Radko Dvorščák

Úvod zápasu bol z našej strany kostrbatý. Súper nás v obrane poriadne „rozbehal“ a žiaľ inkasovali sme veľa voľných bodov v posledných sekundách útoku. Stále sa ešte hľadáme aj v útoku aj v obrane ,teda máme ďaleko od ideálneho herného prejavu. Pozitívne je , že sme nezvesili hlavy a bojovnosťou dotiahli zápas do víťazného konca. Ďakujem Šamorínu za bojovní výkon a konfrontáciu a tešíme sa na ďalšie stretnutie.

Dominika Urbanová hráčka YOUNG ANGELS Košice

Zo začiatku zápasu dme sa ťažšie rozbiehali a mali sme problém s komunikáciou v obrane vďaka čomu mal súper voľné strely ,ktoré premieňal. Po polčase sme sa im snažili zabrániť a aj vďaka lepšej obrane a úspešným strelám sa nám podarilo otočiť a získať si náskok , ktorý sme už nepustili.

Nové tváre v našom extraligovom družstve

8 Határová Laura, 6 Vaigl Bianka, 15 Šeligová Barbora, 5 Bábiková Tatiana

basket nové

Fotky zo zápasu:

basket3 basket2 basket4 basket5

 

Copyright © 2024 Šamorínčan