sobota, 20. júl. 2024

Zverejňujeme video z prednášky: Cesta k úspešnému projektu

4.5.2021, 15:28
Peter Gábor

Minulý týždeň sme vám priniesli prednášku: Cesta k úspešnému projektu. Informácií k tejto téme bolo toľko, že sa celá prednáška nezmestila do avizovanej hodiny. O ďalšie informácie ohľadom tvorby projektov však určite neprídete. Sledujte našu stránku a nenechajte si ujsť prednášku Cesta k úspešnému projektu 2. časť, ktorú pre vás pripravujeme už čoskoro.

Prinášame vám video z prvej časti prednášky. Pozrieť si ho môžete v tomto článku, alebo v sekcii NAŠE AKTIVITY, prípadne v sekcii VIDEOARCHÍV.

Cestou k úspešnému projektu sprevádzal Vladislav Mičátek zo spoločnosti A4A – Agency 4 Academy s.r.o. Ide o mladú spoločnosť, ktorej sa podarilo úspešne vypracovať, podať a spustiť realizáciu desiatok projektov financovaných z EÚ fondov, zorganizovať viacero odborných, kultúrno-spoločenských či výročných podujatí či previesť spokojných klientov spletitou cestou verejného obstarávania. Vďaka premyslenému budovaniu klientskej základne založenému na hesle „Zaplatíš, keď uvidíš“, ich už dnes vyhľadávajú obce, spoločnosti či jednotlivci so záujmom o konzultáciu firemnej stratégie, napĺňania a rozširovania činnosti podnikania, alebo implementácie pokrokových prvkov manažérskeho riadenia.
 
Copyright © 2024 Šamorínčan