štvrtok, 18. júl. 2024

Pozývame všetkých záujemcov na diskusiu o pomoci podnikateľom a chystaných zmenách

22.6.2021, 11:00
Peter Gábor

Ako bude vyzerať pomoc podnikateľom a čo sa mení v legislatíve?

Budeme spolu diskutovať o tom, ako bude vyzerať pomoc podnikateľom od júla, na čo je potrebné si dať pozor, ak ste čerpali pomoc od štátu a ako sa správa táto pomoc z pohľadu daní.
Tiež budeme hovoriť o zmenách v legislatíve, ktoré vstupujú do platnosti ako príspevok na stravovanie, zmeny v živnostenskom podnikaní, sprístupnenie platieb Finančnej správy, či zmeny životného minima a veličiny s ním spojené.

Diskutovať budeme s Jaroslavou Lukačovičovou:

Expertka na dane, odvody a podnikateľské prostredie. Podniká v oblasti účtovníctva a daní a bojuje za menej byrokracie pre podnikateľov, zamestnávateľov a zamestnancov. Je autorkou viacerých odborných publikácií o účtovníctve a rešpektovaná blogerka v ekonomických témach. Pracuje ako poradkyňa Združenia podnikateľov Slovenska a prezidentka Slovenskej asociácie účtovníkov neziskových organizácií. Dlhoročná členka poroty súťaže Podnikateľka Slovenska.

Miesto diskusie: on-line na stránke http://samorin.e-jo.in.

Termín: 28.6.2021 o 18:30

Počas prenosu môžete priamo na uvedených stránkach písať otázky do diskusie (písať môžete v obidvoch jazykoch). Budete môcť hlasovať za otázku, ktorá sa Vám páči a takto ju posunúť dopredu - stačí kliknúť na ikonu palec pri otázke. 

 

 

Copyright © 2024 Šamorínčan