piatok, 14. jún. 2024
Screenshot 2018-11-29 at 10.04.19

Nový Čas: Komu prekážal zavraždený Vladimír († 61)?

29.11.2018, 10:11
Nový Čas
Komu prekážal?! Šamorínom rezonuje vražda úspešného podnikateľa, vášnivého hráča tenisu a otca dvoch synov Vladimíra Rybára († 61), ktorého našli s podrezaným hrdlom.

V pondelok o pol siedmej ráno odišiel z domu a chvíľu sa zdržal na hospodárskom dvore. Okolo pol desiatej sa ešte zastavil v kancelárii a potom ho už nikto nevidel. Na jeho pracovnom stole zostalo množstvo nedokončenej práce a v jeho izbe je pripravený tenisový výstroj.

Manželka zosnulého podnikateľa Novému Času prezradila, že Vladimír bol starostlivý, mal veľký prehľad a neustále sa vzdelával. Podnikal roky v poľnohospodárstve, za čo získal titul podnikateľ roka. Prenajímal si pozemky, kde pestoval jačmeň i pšenicu a predával ich na ďalšie spracovanie.

„Ak aj mal problémy, rodinu nimi nikdy nezaťažoval. Všimli sme si však, že túto jeseň sa správa inak. Nechodil na otvorené priestranstvá a tiež prestal chodiť plávať,“ povedala zronená manželka podnikateľa. Pred osudným pondelkom sa rodine zveril s problémami, ktoré ho trápili. Až vtedy sa dozvedeli, že mu pred 5 rokmi niekto chcel zničiť celú úrodu. „Otec to dal na súd, ktorý vyhral. Nerobil to pre peniaze, ale z princípu,“ vysvetlil jeden zo synov.

„Niečo pred ôsmou ráno sme prišli k lesoparku a videli sme tam odparkované jeho auto, ale manžel v ňom nebol, ani v kufri. Niečo mi hovorilo, že tam niekde musí byť, rozbehla som sa smerom do lesa a hneď som ho zbadala,“ vysvetlila manželka so stiahnutým hrdlom a slzami v očiach.

Vic si môžete prečítať TU.

 

Copyright © 2024 Šamorínčan