nedeľa, 21. júl. 2024

Dopravná nehoda v Podunajských Biskupiciach. Nevideli ste jej priebeh Vy?

6.11.2020, 07:46
Policia SR

Keďže veľa obyvateľov  nášho mesta a okolia dochádza do Bratislavy, prinášame vám žiadosť polície SR o pomoc pri objasnení príčin dopravnej nehody.

Policajti z druhého bratislavského okresu pátrajú po totožnosti osôb, ktoré by svojimi informáciami mohli napomôcť k objasneniu dopravnej nehody, ku ktorej došlo dňa 24.10.2020 v čase o 17:30 h na križovatke Ulice Svornosti a Mramorovej ulice v Bratislave (križovatka pri starom obchode BAUMAX na Lieskovskej ceste).

Podľa doposiaľ zistených informácií mal vodič osobného motorového vozidla zn. VW Golf viesť svoje vozidlo z Ulice Svornosti v smere von z mesta, pričom tam na svetelnej križovatke odbočujúc vľavo, nedal prednosť vodičovi protiidúceho motorového vozidla zn. BMW, a tak došlo k ich zrážke. Požitie alkoholických nápojov bolo vykonanou dychovou skúškou u oboch vodičov vylúčené. Pri nehode došlo k zraneniu viacerých osôb, ktoré boli službou RZP prevezené do bratislavských nemocníc na ďalšie lekárske ošetrenie.

Touto cestou žiadame priamych svedkov, ktorí videli priebeh tejto dopravnej nehody alebo ho majú zaznamenaný na kamerovom zázname z vozidla, aby sa prihlásili osobne na Okresnom riaditeľstve PZ v Bratislave II, ul. Osvetová 4, alebo mailom na orpzba2 [at] minv.sk, a môžete tak učiniť aj na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo tak urobili telefonicky na bezplatnom čísle polície 158 prípadne na tejto stránke formou súkromnej správy

003 002 001

Copyright © 2024 Šamorínčan