štvrtok, 28. mar. 2024
V derby tesná prehra

4.10.2021, 06:40

Od začiatku zápasu bolo zrejmé, že o body to v Pomlé bude tvrdý boj. Na oboch stranách bola vidieť nervozita, spôsobená dôležitosťou zápasu. Prvú obrovskú šancu mal útočník Sharani, ktorý však napálil brvno. Hostia po 18 minútach zaútočili zo strany, vysoký center si dezorientovaný Pančík hlavou zrazil do vlastnej siete. Pokračovali sme vo väčšej aktivite a Sharani si vypracoval ďalšiu šancu, bohužiaľ neuspel. Po 40 minútach prišlo k závaru v našej šestnástke, hostia reklamovali hru rukou, no z protiútoku potiahol loptu Vrábel, ktorého súper fauloval. Z nariadenej jedenástky sa nemýlil Péter Nagy.

Do druhého polčasu sme vstúpili aktívne, no po desiatich minútach naše snahy o strhnutie vedenia na našu stranu, schladil súperov útočník Tóth, ktorý sa presadil po štandardnej situácii. Domáci tím prestriedal, vrhol všetky sily do útočenia, z ktorého vyplynulo viacero šancí. Aktívny Sharani však ani do tretice neuspel. Šamorínčania pokračovali v územnej prevahe, avšak z tlaku si dokázali vypracovať len strely spoza šestnástky, ktoré sa neujali. Do konca zápasu sa skóre nezmenilo, a tak najvyššia návšteva doterajšieho priebehu sezóny v Pomlé bola svedkom prehry nášho tímu v pomere 1:2.