utorok, 27. feb. 2024
moumou

Talent z Mníchova novou posilou ŠTK Šamorín!

27.8.2020, 06:24
stksamorin.sk

Ofenzívny hráč Brahim Moumou prichádza z TSV Mníchov 1860.

Zvýšiť konkurenciu v ofenzívnom prejave ŠTK Šamorín prichádza 19-ročný nemecko-marocký futbalista Brahim Moumou. Odchovanec kvalitnej akadémie TSV Mníchov 1860 zaujal vedenie ŠTK Šamorín a po letnom konci jeho kontraktu v nemeckom klube prichádza na trvalý prestup.

“Na Brahima sme dostali výborné referencie, presvedčil aj po príchode na Slovensko. Je to hráč z jednej z futbalovo najrozvinutejích krajín, veríme, že má potenciál presadiť sa aj v seniorskom futbale,” komentoval podpis zmluvy športový riaditeľ ŠTK, Csaba Horváth. “Hráčska agentúra Stars and Friends, ktorá ma zastupuje, má na Slovensku silné zázemie a prestup do tohto futbalového prostredia mi doporučili práve oni. Som veľmi rád, že tu môžem byť a urobiť ďalší krok vo svojej kariére,” prezradil o tom, ako sa zrodil prestup z Nemecka na Slovensko samotný hráč.

Čo môžu fanúšikovia ŠTK od mladého hráča očakávať? “Považujem sa za dynamický typ futbalistu, mojimi prednosťami sú rýchlosť, situácie jeden na jedného a strieľanie či pripravovanie gólov. Snažím sa ale pracovať aj na hre, keď som pod loptou a plním defenzívne úlohy.” Ako absolvent nemeckej mládežníckej školy prichádza do Šamorína s vysokými ambíciami: “Chcem hrať dobre, strieľať góly a pomôcť tímu. Dúfam, že sa budem neustále zlepšovať a ukážem tú najlepšiu verziu Brahima Moumoua,” uzavrela najnovšia posila modro-bielych.

Hajrá Somorja!

moumou

Brahim Moumou (napravo) so svojim agentom po podpise zmluvy s ŠTK Šamorín.
Copyright © 2024 Šamorínčan