pondelok, 20. máj. 2024
stkzilina

Sme na správnej ceste

17.2.2021, 10:00
stksamorin.sk

Na futbalistoch Šamorína stále cítiť sklamanie po sobotňajšej remíze 1:1 proti rezervnému tímu Žiliny. Hra bola na slušnej úrovni, chýbali iba góly.

,,Sme sklamaní, no iba kvôli výsledku. Hrali sme dobre, mali sme šance, ale máme iba bod. Som rád, že skórovali sme so štandardky, ktoré nacvičujeme na tréningoch. Snáď budú priame kopy a rohy našou silnou stránkou,” povedal Kostas.

,,Konečný výsledok neodzrkadľuje priebeh zápasu. Hral sme na jednu bránku, ale dali sme iba jeden gól. Získali sme jeden, no stratili sme dva body,” doplnil Lukas Leginus.

Legi v sobotu hral stredného útočníka, viackrát sa dostal do slušných šancí. Pri centroch bol vždy pri prvej žrdi. Pred týždňom v Trenčíne dal odtiaľ gól. V sobotu sa mu to nepodarilo. ,,Tréner mi vždy zdôrazňuje, aby som v takýchto akciách bol vždy pri prvej tyči. Bohužiaľ, teraz som neskóroval. Protihráčom sa vždy podarilo zblokovať moje strely,” pokračoval 20-ročný útočník.

Druhá najvyššia súťaž pokračuje cez víkend, cestujeme do Popradu. ,,Musíme myslieť iba na seba. Musíme hrať to, čo sme nacvičovali na tréningoch. Keď sa nám to podarí, tak získame tri body,” dodal Lukas Leginus.

,,Sme na dobrej ceste. Pod vedením trénera Kuruca vidieť progres tímu. V hlave musíme byť správne nastavení a maximálne sa skoncentrovať. Do Popradu ideme po tri body,” poznamenal Kostas.

Hajrá Somorja!

Copyright © 2024 Šamorínčan