štvrtok, 18. júl. 2024
Prichádza 8. ročník kampane Do práce na bicykli!

Prichádza 8. ročník kampane Do práce na bicykli!

25.5.2021, 15:55
www.samorin.sk

Po veľmi úspešných predchádzajúcich ročníkoch sa naše mesto opäť zapája do celonárodnej kampane Do práce na bicykli, ktorého cieľom je motivovať širokú verejnosť, aby presedlala z auta na bicykel. Za minulý rok sa nám podarilo počas kampane za naše mesto nabicyklovať až 1059 jázd s 2957,19 km, čo je v prepočte ušetrených 749,46 kg CO2.

Celonárodná kampaň v tomto roku aj napriek koronakríze pokračuje.
Súťaž trvá od 1. do 30. júna 2021, registrovať sa môžete do 7. júna 2021.

Do súťaže sa môžu registrovať všetky firmy, organizácie, občianske združenia a inštitúcie pôsobiace na území nášho mesta, ktoré vytvoria 2 – 4 členné tímy. Z jednej spoločnosti sa môže zapojiť neobmedzený počet tímov. Do súťaže sa nemôžu zapojiť jednotlivci alebo tímy, ktorých členovia sú z rôznych organizácií. Súťaže sa môžu zúčastniť aj tímy študentov z rovnakej školy starší ako 15 rokov. Členovia tímov si budú najazdené kilometre do práce a z práce na bicykli zapisovať do registračného systému na webovej stránke www.dopracenabicykli.eu.

Mesto Šamorín bude vyhodnocovať najväčší počet najazdených kilometrov a najväčší počet jázd bicyklom za jednotlivcov aj tímy. Zapojte sa aj Vy do súťaže o hodnotné darčeky!

Kompletné pravidlá a štatút súťaže, ako aj iné informácie nájdete tu.

 

 

Copyright © 2024 Šamorínčan