utorok, 27. feb. 2024
stk trener

Ján Blaháč sa s vedením ŠTK Šamorín dohodol na dvojročnom predĺžení zmluvy

24.6.2020, 07:09
www.stksamorin.sk

Len jediný kouč v dvoch najvyšších súťažiach na Slovensku sa túto sezónu môže pochváliť stopercentnou bilanciou. Ján Blaháč prevzal kormidlo ŠTK Šamorín po 14. kole druholigovej súťaže, po ktorom si pripísal štyri výhry v rade, dve z toho proti prvým dvom celkom tabuľky.

Predčasné ukončenie sezóny znamenalo, že svoje prvé pôsobenie na druholigovej úrovni nemohol rozšíriť na viac ako štyri zápasy, napriek tomu však dokázal presvedčiť vedenie šamorínskeho klubu o svojich schopnostiach. Krátko pred začiatkom predsezónnej prípravy sa obe strany dohodli na dvojročnej zmluve.

“Pri rozhodovaní o tom, či by mal tréner Blaháč pokračovať ďalej pri mužstve nezavážili len tie štyri víťazstva, ale celkové nastavenie tréningového procesu, atmosféra v mužstve a trénerská vízia, ktorou tréner zapadá do nášho projektu. V uplynulých sezónach sa u nás menili tréneri i hráči pomerne rýchlo, preto sme pred touto sezónou stavili na väčšiu stabilitu. Veríme, že prinesie výsledky,” komentoval dvojročnú trénerskú zmluvu športový riaditeľ ŠTK, Csaba Horváth.

Hajrá Somorja!

Copyright © 2024 Šamorínčan