sobota, 25. máj. 2024
stk odpadky

Hráči A tímu čistili areál v Pomlé

15.3.2021, 07:51
sksamorin.sk

Voľno od súťažných zápasov využili hráči ŠTK na utužovanie partie.

Štvrtok v A tíme bol rušný. Naši hráči najprv absolvovali ranný tréning v MOL Akadémii, následne sa poobede stretli, nasadili rukavice a upratovali areál Pomlé od odpadkov.

“V klube sa hlásime k hodnotám ochrany životného prostredia, preto sa pravidelne snažíme čistiť okolie našich ihrísk a parku v Pomlé. Chceli sme utužiť partiu, ale byť zároveň aj prospešní, preto sme zvolili tento spôsob teambuildingu, ktorý je navyše aj v súlade s opatreniami. Veríme, že trochu inšpirujeme aj našich fanúšikov a spoločne si budeme viac všímať čistotu nášho okolia,” prezradil člen vedenia ŠTK, Norbert Csutora, ktorý stál za nápadom zbierania odpadkov v Pomlé.

Po tom, ako chlapci vyzbierali niekoľko vriec plastov, kovov, ale napríklad aj plyšových hračiek, ešte vyskúšali bejzbal, teda jeho futbalovú podobu, v rámci odľahčenejšieho tréningu. “Priznám sa, že doteraz som nevedel, že sa bejzbal dá hrať aj nohami, ale bolo to niečo nové, zabavili sme sa v rámci tréningu, takže účel to splnilo,” pochvaľoval si štvrtkový narodeninový oslávenec, Freďo Valach. Veríme, že dobrú náladu si chlapci prenesú aj do ďalšieho týždňa, na konci ktorého nás čaká zápas na pôde FC Košice.

Hajrá Somorja!

Copyright © 2024 Šamorínčan