piatok, 4. okt. 2024
Dve striebra Gladiátora Matyiho Szeilera

5.10.2016, 09:16
Gabriella Horváthová

Szeiler Matyi patrí dlhodobo k našim najlepším mladým zápasníkom ZK Gladiátor Šamorín. Za minulý rok bol v kategórii mladších žiakov v klube vyhlásený na prvom mieste.

matyi

Často súťaží aj vo vyšších vekových kategóriách. V uplynulom období sa zúčastnil nitrianskeho medzinárodného turnaja Memoriál J. Svitača (24. septembra 2016) vo voľnom štýle.

Vo váhe 44 kg skončil po finálovej prehre s voľnoštýliarom Kevinom Mikéczim  z klubu Dunajplavba Bratislava na výbornom druhom mieste.

Uplynulý víkend po sústredení mládeže na domácej pôde sa Matyi zúčastnil medzinárodného turnaja v ukrajinskom meste Stryj, kde rovnako vo veľkej konkurencii skončil na striebornej priečke.

Stryj UKR_Matyi

Najbližšie našich mladých zápasníkov čaká medzinárodný turnaj v Marcelovej a 15. októbra majstrovstvá Slovenska mladších žiakov v grécko-rímskom štýle v novej telocvični ZK Gladiátor Šamorín pri Základnej škole Mateja Bela. Srdečne všetkých pozývame fandiť našim chlapcom!