nedeľa, 20. jún. 2021
Dvaja majstri Slovenska v zápasení

Dvaja majstri Slovenska v zápasení

10.6.2021, 07:30
ZK Gladiátor Šamorín

Uplynulý víkend sa v Snine konali majstrovstvá Slovenska kadetov vo voľnom aj v gréckorímskom štýle. Zápasnícky klub Gladiátor Šamorín reprezentovali pod vedením trénera Štefana Horvátha štyria zápasníci.

V sobotu vo voľnom štýle sa najviac darilo Jurajovi Čukanovi vo váhe 80 kg, ktorý získal bronz. V nedeľu sa zápasilo klasickým štýlom, kde  šamorínčania získali dva majstrovské tituly. Marek Bartalos vo váhe do 71 kg a Juraj Čukan vo váhe do 80 kg. Bronz vybojoval Bartal Máté rovnako vo váhe do 80 kg a štvrté miesto obsadil Vallocsay Dominik vo váhe do 92 kg.

V súťaži družstiev získali Gladiátori pekné druhé miesto za Dunajplavbou Bratislava.

gladiator

Na budúci týždeň čakajú Mareka Bartalosa Majstrovstvá Európy kadetov v bulharskom Samokove. Držíme palce.

 

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA KADETI                                              Gréckorímsky štýl

Snina  05.06.2021

Majstri Slovenska pre rok 2021

           

    48 kg          HOFFMAN               NIKOLAS                 Lokomotíva Rimavská Sobota

    51 kg          SZEKERESS            ALEX                        Wrestling Jedla Košice

    55 kg          LAKATOŠ                PATRIK                    ZK Kolárovo

    60 kg          TÓTH                        MÁTÉ                        ZK Trhová Hradská

    65 kg          LEŇO                        TOMÁŠ                     Dunajplavba Bratislava

    71 kg          BARTALOŠ              MAREK                    Gladiátor Šamorín              

    80 kg          ČUKAN                     JURAJ                       Gladiátor Šamorín

    92 kg          BERKA                     MICHAL                   TJ AC Nitra

    110 kg        SOVÍK                      FREDERIK               Wrestling Stará Ľubovňa

Hmot. 45 kg / 1

1.  ĎURČO                 Filip                06        LRS                                                  

Hmot. 48 kg / 3

1.. HOFFMAN           Nikolas           05        LRS

2.  OLACH                 Peter               06        VSN

3.  KARPINSKYI       Yehor              06        NR                                                       

Hmot. 51 kg / 2                                                        

1.  SZEKERESS        Alex                06        WJKE

2.  HLAVAČKA         Samuel           06        CNR               

Hmot. 55 kg / 3                                                       

1.  LAKATOŠ            Patrik              06        KOL               

2.  SIVČO                   Patrik              04        SSN

3.  GALBAVÝ           Mário              05        MARC            

Hmot. 60 kg / 7                                                        

1.  TÓTH                    Máté               04        TRH               

2.  KOVÁCS              Ferenc             05        DS

3.  PIASECKÝ           Samuel           06        DBL

4.  POLLÁK               Adrian            06        DS

5.  MÉSZÁROŠ         Robert             05        DBL

6.  HRÚZ                    Ján                  05        LRS

7.  VACULA              Alexander       06        WJKE                        

Hmot. 65 kg / 11

1.  ĽEŇO                    Tomáš             05        DBL  

2.  SEDLÁK               Samuel           06        DBL

3.  HORVÁTH           Dávid              06        FIĽ

4.  BALOG                 Richard           05        FIĽ

5.  VISKUP                Marek             06        NR

6.  SOLNICA              Viktor             05        BPD

7.  ĎURÁČ                 Dávid              04        KOL

8.  KOVÁCS              Peter               06        DBL

9.  DANKO                Frederik          05        WCSVK

10.MATEJ                  Brian               04        WJKE

11.GOLEŇA              Richard           05        KE

Hmot. 71 kg / 10

1.  BARTALOŠ          Marek             05        ŠAM

2.  BAZSÓ                  Marek             04        DS

3.  DANIŠ                   Viliam            04        BAN

4.  FILO                      Matyáš            06        BAN

5.  KOLLÁR               Dávid              06        CNR

6.  HUK                      Ľubomír         05        WJKE

7.  PLHAL                  Marek             05        NR

8.  BAĎURA              Robert             04        DBL

9.  FERJAK                Matej              05        SSN

10.MIKÉCZ               Robin              04        DBL

Hmot. 80  kg / 9

1.  ČUKAN                 Juraj                05        ŠAM

2.  DERČALÍK           Matúš             05        DBL

3.  BARTAL               Máté               04        ŠAM

4.  ZSIGMOND          Árpád              06        DS

5.  BUTSCHEK          Sebastián        05        DBL

6.  JANOVČÍK           Adam              05        BAN

7.  ROZENBERG       Ľuboš              06        MOLD

8.  SPIŠIAK                Timotej           06        NR

9.  ANDREJKO          Oliver             04        SSN

Hmot. 92  kg /  10

1.  BERKA                 Michal            06        NR

2.  SLEZÁK               Tomáš             04        BPD

3.  KERN                    Andreas          06        BAN

4.  VALOCSAI           Dominik         04        ŠAM

5.  STOJKA                Tibor               06        KOL

6.  BECK                    Samuel           05        KE

7.  HLÁSNY               Marek             04        BPD

8.  BELÁK                 Matúš             05        CNR

9.  MIKLE                  Erich               06        CNR

10. ČMIĽ                    Robert             06        SSN

Hmot. 110  kg / 3

1.  SOVÍK                   Frederik          04        SL

2.  JAKLOVSKÝ       Martin            06        KE

3.  OLLÉ                    Bálint              05        DS 

         

           

Hodnotenie družstiev:                                  Počet pr.      Body

1.  Dunajplavba     Bratislava                           9               31

2.  Gladiátor           Šamorín                              4               25

3.  ZK                     Dunajská Streda                  5               25

4.  Lokomotíva        Rimavská Sobota                 3               18

5.  TJ AC                Nitra                                     5               16

6.  MZK                  Bánovce nad Bebravou        4               16

7.  ZK                     Kolárovo                              3               11

8.  Wrestling Jedla  Košice                                4               10

9.  Corgoň              Nitra                                    4                 9

10ZK                      Fiľakovo                               2                 9

11.ZK                     Trhová Hradská                  1                 8

     Wrestling           Stará Ľubovňa                     1                 8

13.Baník                Prievidza                             3                8

     ZK 1904            Košice                                3                 8

15.Vihorlat              Snina                                   1                 6

     Slávia                Snina                                   4                 6   

17.ZK                               Marcelová                 1                 5

18.ZK                     Moldava nad Bodvou           1                 0

     Wrestling Club   Slovakia                              1                 0               

       spolu                                                       59  pretekárov

Copyright © 2021 Šamorínčan