piatok, 14. jún. 2024

Directreal: Rodinný dom v centre Šamorína

23.9.2021, 14:12
Directreal Live

Realitná kancelária Directreal Live ponúka široký výber nehnuteľností v Šamoríne a okolí.  Dnes vám predstavuje ponuku na kúpu rodinného domu v centre Šamorína.

Na pozemku sa nachádzajú dva rodinné domy, pričom jeden je možné využívať na trvalé viacgeneračné bývanie alebo bývanie spojené s podnikaním a skladovými priestormi. Lokalizácia je 2 km od výjazdu z diaľnice .
Prístup k domom je priamo z hlavnej cesty. Na prednej časti pozemku je zámková dlažba, drevená strecha s osvetlením, ktorá slúži ako prístrešok pre autá a kúsok zelenej plochy. V prípade potreby je možné upraviť vstup tak, že sa dá vybudovať viacero parkovacích miest a tým pádom mať vozidlá v bezpečí za kovovou bránou. Ďalej je postavená bránička ktorá pekne oddeľuje časť pre vozidlá od záhrady plnej zelene. Dom je napojený na kanalizáciu, má studňu na mestskú vodu, studňu na podzemnú vodu, prívod mestskej vody, je zavedený plyn .

Viac info o nehnuteľnosti na: https://www.directreal.sk/nehnutelnosti/samorin-rodinny-dom-predaj-rodinny-dom-priamo-v-centre-samorina-66188

Copyright © 2024 Šamorínčan