stkznojmo

Desať!

4.2.2021, 07:12
stksamorin.sk

Skvelý výkon našich futbalistov. V šiestom prípravnom zápase Šamorínčania zdolali moravské Znojmo (III. liga) 10:0.

Naša chalani od úvodných minút dominovali na ihrisku. Hrali krásny, kombinačný futbal. Schuti si zastrieľali, zaznamenali krásne góly. Ak by premenili všetky svoje šance, tak skóre mohlo byť ešte výraznejšie.

,,Som rád, že sme absolvovali zápas proti Znojmu. Najviac ma zaujímala útočná fáza, aby sme boli aktívni, variabilní. Vytvorili sme dve mužstvá, každé odohralo po 45 minút. Myslím si, že z našej strany to bol slušný zápas. Schuti sme si zahrali. Boli sme organizovaní, v poriadku to bolo v ofenzíve, ako aj v defenzíve,“ uviedol Michal Kuruc, dočasný tréner ŠTK Šamorín.

ŠTK Šamorín – Znojmo 10:0 (3:0)

Góly: 10. Oikonomou, 31. Nafta, 44. Boateng, 51. a 70.Kmeto, 56. a 83.Švec, 77.Bögi, 80.vlastný, 89.Z.Nagy).

ŠTK Šamorín (1.polčas): Bubák – Pančík, Oikonomou, Marič – Bjekič, Böndi – Szolgai – Veselovský, Jančo – Nafta, Boateng, Rymarenko

ŠTK Šamorín /2.polčas): Danihel – Slebodník, Stašík, P.Nagy, Fujak – Baez – Kmeťo, Bögi, Švec – Leginus, Z.Nagy